Autor Wątek: Adriana w Radlowie  (Przeczytany 1995 razy)

Offline ania90

• Nowy
Adriana w Radlowie
« dnia: Sierpień 22, 2012, 23:33:20 pm »
Witam szukam dobrych opini na temat tego lokalu mam tam wesele w wrzesniu. Podczas podpisywania umowy wszystko fajnie a na dzień dzisiejszy ładny wygląd, jedzenie błoto, i za wszystko dopłaty . Proszę o realne opinie i dobre rady żebym nienajadła się wstydu

Offline Meg

• Nowy
Odp: Adriana w Radlowie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2012, 08:50:57 am »
Witam.Ja mialam tam przyjęcie weselne w grudniu i wszystko było zgodnie z umową,zadnych doplat,ukrytych kosztów itd.Jedzenie swieze,dobre,sala ladnie ustrojona.Jedzenie było sporo a i tak mnostwo zostalo.Wszystko dostalismy do domu wlacznie z napojami ktore byly juz napoczete i nie musielismy kupic tych napoi ktore zostaly nie otwarte.

Offline djdamian

• Junior
  • **
  • www.djdami.pl
    • DJ Damian
Odp: Adriana w Radlowie
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 16, 2013, 12:00:22 pm »
Grałem tam kilka razy i ogólnie mam dobre zdanie o tym lokalu. Jedzenie w prawdzie za pierwszym razem było kiepskie, ale później za każdym razem było wszystko ok. Mi smakowało i gościom również. Szefowa jest osobą, z którą można się dogadać.

Rok temu robiłem swoje wesele i bardzo się obawiałem dopłat do wszystkiego. Uważnie przestudiujcie umowę i NIE podpisujcie jej jeśli mają jakieś punkty typu "cena może wzrosnąć o 20%..... i jakiś tam powód" To jest jawne oszustwo!!!

Podpisujecie umowę np. 150 zł za talerzyk a w rzeczywistości zapłacicie 180 zł. Tak to działa.

Osoba prowadząca taki biznes ryzyko gospodarcze związane z prowadzeniem działalności bierze na siebie i musi się z tym liczyć, że wszystko drożej, a nie zaniżać cenę wstępną a później robić taki numer. Czytajcie co podpisujecie.

Moja odpowiedź nie dotyczy Adrianny w Radłowie bo na temat tego lokalu narzekań nie słyszałem, jest to ogólna podpowiedź dla wszystkich organizujących wesele.
Profesjonalna oprawa muzyczna imprez okolicznościowych.
http://www.djdami.pl