Ankieta

Co sądzicie o stronie internetowej: OSTROW24.tv

Za krótkie materiały filmowe
0 (0%)
Za mało materiałów z życia Ostrowa
2 (10.5%)
Za mało sportu
0 (0%)
Powinni bardziej kompromitować polityków
1 (5.3%)
Za mało są obiektywni
9 (47.4%)
Strona fajna, ale zmieniłbym szate graficzną
2 (10.5%)
Wszystko jest SUPER!
5 (26.3%)

Głosów w sumie: 19

Głosowanie skończone: Listopad 19, 2011, 00:00:41 am

Autor Wątek: OSTROW24.tv  (Przeczytany 18280 razy)

Offline sityi

• Senior
OSTROW24.tv
« dnia: Październik 25, 2011, 01:00:41 am »
Zapraszam do kolejnej ankiety! Głosujcie i piszcie swoje sugestie.

Mam nadzieje, że administratorzy też się wypowiedzą :)

Offline Aksum

• Junior
  • **
Odp: OSTROW24.tv
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 08, 2011, 12:30:21 pm »
Na dzień dzisiejszy to strona  kojarzy mi się z pogonią za  tanią sensacją i .... niczym więcej.Ogólnie  to najwięcej materiałów o zerowej wartości ale niestety żyjemy  w czasach gdzie najważniejsze jest wywołanie sensacji i licznik wejść na stronę, co przekłada na ilość zarobionych pieniędzy.Takie czasy ....

Offline Marek Radziszewski

• Administrator
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 08, 2011, 13:12:34 pm »
Aksum: zapoznaj się proszę z moim artykułem, który jest odpowiedzą na twoją tezę.

http://www.ostrow24.tv/news/smierc-na-ekranie

Offline Aksum

• Junior
  • **
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 08, 2011, 20:50:11 pm »
Co to ma wspólnego z oceną strony???        Wszystkie takie strony są finansowane z reklam a co się z tym wiążę, im więcej wejść na stronę tym więcej reklam i więcej pieniędzy w kieszeni.Przecież nie robi Pan tego charytatywnie.Wiadomo,że najwiecej można zarobić na.........proszę sobie samemu odpowiedzić?

Offline sityi

• Senior
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 08, 2011, 22:05:33 pm »
A z czego ma sie ta strona utrzymywac? a z czego ma opłacać pracowikow i inne koszty?? co maja bajki puszczac??

• Administrator
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 09, 2011, 09:14:14 am »
Zazwyczaj wtedy się kogoś/coś docenia gdy się straci. Proszę sobie wyobrazić jaką macie alternatywę? Kto równie szybko, ciekawie, barwnie przedstawi Wam najciekawsze wydarzenia? Mam wrażenie, że przeciwnikami ostrow24.tv nie są przeciętni mieszkańcy, a osoby reprezentujące konkurencyjne media (nie wszystkie) albo nawet pracownicy instytucji, które to są krytykowane?
« Ostatnia zmiana: Listopad 09, 2011, 09:15:53 am wysłana przez Marek Radziszewski »

Offline Aksum

• Junior
  • **
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 09, 2011, 14:38:12 pm »
Pan coś wymyśla?  Gwoli ścisłości jestem zwykłym ostrowianinem wyrażającym swoją opinie.Forum i temat służy chyba do wyrażania różnych zdań. Dlaczego Pan wpada w taki samo zachwyt http://www.ostrow24.tv/news/ostrow24tv-liderem .W czym i gdzie liderem?.Proszę poszukać i sprawdzić realną warotść strony.Mnie krytyka pobudza do jeszcze większego wysiłku a Pana bardzo boli.

• Administrator
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 09, 2011, 16:45:28 pm »
Trudno stwierdzić kto jest zwykłym ostrowianinem gdy kryje się za internetowym nickiem. Cenię sobie krytykę konstruktywną i pozbawioną emocji. Najlepiej gdy wiem kto jest jej autorem, bo człowiek człowiekowi nierówny.

Offline lucas

• Junior
  • **
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 09, 2011, 17:35:12 pm »
Dobrze napisane, Panie Marku. A tak poza tym jak komuś przeszkadza tematyka strony, wogóle nie musi jej odwiedzać.

Offline sityi

• Senior
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 09, 2011, 17:45:23 pm »
Mnie tez raz wkur*a ta strona a raz jest zaje*a, kiedy otwierałem ten watek to pamietam, ze byłem zły. I teraz tez jestem bo mnie wkurza to ze musze zaplazic 1.23 z vat za ogladanie materialu - myslalem, ze to sie skonczylo :/ a moze dla forumowiczow ktorzy maja pow. 40 wpisow jakas promocja??

• Administrator
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 09, 2011, 21:26:21 pm »
sityi: Rozumiem, że to dowcip. Chyba nie chcesz mnie przekonać, że złotówka na m-c za dostęp do ostrow24.tv by było jeszcze ciekawsze to dużo.

Offline sityi

• Senior
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 09, 2011, 21:32:57 pm »
Cena moze być, ta chyba jest i tak nizsza niz kiedys (chyba bylo 10zł). Ale ja i tak nie zaplace :)

Offline Muzzy

• Nowy
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 10, 2011, 16:15:05 pm »
A ja właśnie zapłaciłem - całe okrągłe 3 złote  :) SITYI - Musisz sobie odpowiedzieć na pytanie: czy chcesz dołożyć cegiełkę do tego by serwis się rozwijał czy nie?

10 lat temu twórca JoeMonster.org zawiesił stronę, bo nie miał na utrzymanie jej na płatnym serwerze. Wysłałem mu wtedy parę złotych i dzisiaj cieszę się, że to zrobiłem, bo może gdyby nie ja i parę innych osób, które wysłały po parę złotych, tego serwisu by dzisiaj nie było? Wolę raz kupić jedno piwo mniej, by dołożyć się do czyjejś inicjatywy i później cieszyć się z owoców jego pracy.

Offline sityi

• Senior
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 10, 2011, 16:22:01 pm »
a czemu az  3 zł ? i tak z ciekawosci nie musisz odpowiadac ile masz lat?

Offline driwer78

• Junior
  • **
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 10, 2011, 22:21:53 pm »
Ta strona schodzi na dziady.....żeby zmuszać ludzi do płacenia za obejrzenie wiadomości to jest żenada i żebractwo.A po drugie powinni go czasem z tą kamerą przegnać.

Offline teodor

• Senior
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 11, 2011, 06:47:24 am »
Moze być stronka.Chociaz nieliczne artykuły i newsy są na poziomie FAKT'u..... Więcej z zycia Ostrowa i okolic.Bardzo dobre reportaże z sesji miejskich i PYTANIA do Pana Prezydenta Miasta.

• Administrator
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 11, 2011, 10:44:19 am »
driwer78: Pewien mój znajomy stwierdził, że każdy krytykujący z osobna albo wszyscy razem powinni stworzyć alternatywne medium. Mogą udowodnić mi, że "można" zarabiać na innych płaszczyznach niż poprzez strefę PREMIUM, że można materiałami zaciekawić kilkadziesiąt tysięcy osób miesięcznie w sposób niekontrowersyjny. Niektórzy ludzie mają w sobie tyle motywacji i są nieprzeciętnie kreatywni. Szkoda by ich potężny potencjał się zmarnował  ;D

Offline driwer78

• Junior
  • **
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 11, 2011, 12:42:13 pm »
Ja rozumiem zarobić ale na reklamach a nie na informacjach,bo to już jest żałosne i wymusza na czytelnikach płacenie.

Offline Aksum

• Junior
  • **
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 11, 2011, 20:58:07 pm »
 Wczoraj zrobiłem proste doświadczenie, wysłałem komentarze ; 3 pozytywne dla strony i 3 negatywne(ale nie obraźliwe) dla strony ostrow24.tv i......ukazały się tylko pozytwne- wielbiące stronę.Czyli cenzura a gdzie jest cenzura tam brak wiarygodności. Gdzie rzetelność???

Offline sityi

• Senior
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 11, 2011, 22:27:06 pm »
O TAK !!! jesli chodzi o komentarze to i mi caly ten ostrow24.tv podpadł! jak zblizaly sie wybory  pokazywaly sie tutaj materiały tego całego Gostomczyka (smiech) pamietam, ze wstawiłem a wlasciwie probowalem wstawic negatywny komentarz na Gostoma ale bez rezultatow bo... ! Gostom i P. Radziszewski to kumple!!