Ankieta

Co sądzicie o stronie internetowej: OSTROW24.tv

Za krótkie materiały filmowe
0 (0%)
Za mało materiałów z życia Ostrowa
2 (10.5%)
Za mało sportu
0 (0%)
Powinni bardziej kompromitować polityków
1 (5.3%)
Za mało są obiektywni
9 (47.4%)
Strona fajna, ale zmieniłbym szate graficzną
2 (10.5%)
Wszystko jest SUPER!
5 (26.3%)

Głosów w sumie: 19

Głosowanie skończone: Listopad 19, 2011, 00:00:41 am

Autor Wątek: OSTROW24.tv  (Przeczytany 18097 razy)

Offline teodor

• Senior
Odp: OSTROW24.tv
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 28, 2012, 07:45:33 am »
witam.powtórzę po raz kolejny Panie Marku rób Pan swoje.widać "że komuś" zal du.. ściska i .... Czy strona internetowa Ostrów24TV jest obowiązkowa do jej "oglądania"?Zapytam Wszystkich.Nie.Więc po grzyba potem tłumy zbulwersowanych "internaŁ
tów" ...piszą protesty?Jeżeli mnie nie interesuje gazeta X ,telewizja Y z powodów: "marnej jakosci dziennikarskiej","braku etyki zawodowej" to NIE KUPUJE NIE OPŁACAM ABONAMENTU!!!Ale w czasie terazniejszym najprościej "wklikać" się" na forum "powyzywac Wszystkich i wszystko" bo ja to jestem "Ja" taki wazny za klawiaturą - trochę zrozumienia dla innych.miłego weekendu zycze :) Przepraszam onieważ odbiegłem od tematu "wątku" czy inne media (w skali ogólnopolskiej) nie otrzymuja kar pienięznych, wyroków sądowych za swoje reportaże ,zdjęcia ....Tak.Ale w "naszym ostrowskim grajdołku" taka informacja to news na miarę odkrycia złóz gazu łupkowego w Odolanowie...Będą odwołania.zażalenia - takie życie....A co niektórzy najchętniej juz spaliliby OSTRÓW24 TV na stosie ......

Offline Aksum

• Junior
  • **
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 28, 2012, 09:06:50 am »
Sąd na posiedzeniu niejawnym, czyli takim na które nie zaprosił, a tym samym nie przesłuchiwał  stron postępowania, wydał tzw. wyrok nakazowy za rzekome złamanie art. 50 kodeksu wykroczeń.

Jego brzmienie: " Art. 50. Kto nie opuszcza zbiegowiska publicznego pomimo wezwania właściwego organu, podlega karze aresztu albo grzywny."                                                                                                                                                   

Pismo ("sprzeciw"), które zostanie złożone w poniedziałek automatycznie anuluje wyrok.
Wikipedia.pl: "Sprzeciw - Oskarżonemu i oskarżycielowi przysługuje prawo wniesienia do sądu sprzeciwu w terminie zawitym 7 dni od daty doręczenia wyroku nakazowego. Wniesienie sprzeciwu automatycznie skutkuje utratą mocy wiążącej wyroku nakazowego. Jeżeli sprzeciwu nie wniesiono lub sprzeciw cofnięto do czasu odczytania aktu oskarżenia na rozprawie głównej wyrok nakazowy staje się prawomocny."

Wstępnie mogę powiedzieć iż funkcjonariusz straży pożarnej w wielu miejscach mija się z prawdą, co udowodnią wkrótce opublikowane nagrania wideo. Policjanci natomiast musieli być przejęci ogromem tragedii, bo każdy z nich inaczej uzasadniał decyzje poprzedniego jednocześnie jej zaprzeczając. To też jest nagrane.
Ponadto toczy się postępowanie na naganne zachowanie funkcjonariusza policji.
                                                                                                                                                                                                                                                               Czyli: wszyscy są winni tylko nie szanowny redaktor. Brawo !!!

Offline teodor

• Senior
« Odpowiedź #62 dnia: Luty 13, 2012, 16:44:25 pm »
 witam.Panie Marku co pan na to:
Przewodniczący rady miasta ma wystarczające uprawnienia do utrzymania porządku na sali obrad. Tak stwierdziła komisja statutowa Ostrowa, pod przewodnictwem Michała Szmaja. Oznacza to, że nie będzie zmian w statucie odnośnie długości trwania wystąpień radnych i gości w czasie posiedzeń sesji. Będą jednak zmiany w zapisach dotyczących wystąpień w imieniu anonimowych mieszkańców.
Przewodniczący Rady Miejskiej Ostrowa Jarosław Lisiecki we wniosku skierowanym do komisji statutowej postulował ograniczenie czasu wypowiedzi mówców w wolnych głosach oraz  *** zakaz występowania w imieniu anonimowych mieszkańców ***
 "Odpowiedzialność za wypowiedzi jest uregulowana ogólnymi normami, kodeksem prawa cywilnego i karnego. Ale jeśli wypowiadamy się w swoim imieniu. Natomiast my rozważamy przypadek wypowiadania się w imieniu anonimowych mieszkańców. Nie oszukujmy się - rozmawiamy o konkretnym panu i wpisach internautów, których na daną chwilę nie można zidentyfikować. Dla kogoś, kto zadaje takie pytania nie liczy się odpowiedź, ale samo pokazanie się i zadanie tego pytania."

Decyzję w tej sprawie komisja podejmie jeszcze w lutym.

Offline jaz_on

• Nowy
« Odpowiedź #63 dnia: Luty 13, 2012, 17:20:58 pm »
Niektóre pytania zadawane anomimowo faktyczne są bezsensowne i prawdopodobnie nikt nie miałby odwagi podpisac się.Ale z drugiej strony są tez pytania "niewygodne" dla Pana Prezydenta i TUTAJ witamy cenzurę :)

Offline Marek Radziszewski

• Administrator
« Odpowiedź #64 dnia: Luty 13, 2012, 17:28:47 pm »
Wkrótce przedstawimy nasz materiał filmowy w tym temacie. Widać jak pani redaktor Zeidler nierzetelnie przedstawia ten temat na łamach Radia Centrum. Moim zdaniem mamy do czynienia z dyspozycyjnością na usługach lokalnej władzy. Pani Zeidler nigdy nie zgłosiła się do mnie po uzyskanie stanowiska drugiej, zainteresowanej strony. Świadczy to o braku rzetelności w przedstawianiu tematu. Jest stronnicza i to aż za bardzo. Radny Matuszczak publicznie pomawia mnie, twierdząc, że dla mnie nie liczą się odpowiedzi na pytania. Jest to akcja pro-społeczna. Wszystkie pytania pochodzą od internautów, odbiorców ostrow24.tv. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej odczytałem niektóre pytania - pozostałe przekazałem na piśmie. Gdyby było prawdą, co powiedział radny Matuszczak, wcześniej przedsiębiorca, obecnie zastępca kierownica działu ogród w markecie OBI, przeczytałbym wszystkie pytania. Radni w zdecydowanej większości są znudzeni posiedzeniami Sesji Rady Miejskiej. To ich nie interesuje nic innego niż pieniądze otrzymywanie z tytułu bycia radnym. Dlaczego poza pojedynczymi wyjątkami (radny Łukasz Jędrzejak, radna Beata Klimek), nie ma zapytań do władz miasta, interweniowania na rzecz mieszkańców Ostrowa?

Offline Ostrowianin

• Senior
« Odpowiedź #65 dnia: Luty 14, 2012, 17:54:19 pm »
A właśnie!:) Na stronie ostrow24.tv jest taki napis: "Kamera z widokiem na panoramę Ostrowa". Po kliknięciu na ten napis wyskakuje okienko na którym jest napisane:"Off Air". Fajnie popatrzeć sobie na Ostrów Wlkp. Można coś z tym fantem zrobić?:)

Offline Aksum

• Junior
  • **
« Odpowiedź #66 dnia: Luty 15, 2012, 21:02:33 pm »
Przecież wiadomo,że ostrow24 to zwykly tabloid, kto chce słychać pytań czytanych przez redaktora z brukowca i jeszcze anonimowych!!! Jak mam jakieś poważne pytanie do urzędu miasta,to co za problem wysłać email-a(poczta też jeszcze istnieje) i podpisać się.(wcale się nie dziwie takiej odpowiedzi z urzędu gdyż niektóre pytania to chyba nikt przy zdrowych zmysłach nie wymyślił)  

Offline czlowiek

• Nowy
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 23, 2012, 00:30:20 am »
Witam Panie Marku!
W jednym z materiałów nazwal sie pan dziennikarzem hmm mam pytanie czy ma pan skonczone jakies studia w tym kierunku? chcialem takze do materiału dodac swoj komentarz po czym sie okazalo ze sa one poddawane selekcji przez pana redaktora. jak widac komentarze wyswietlaja sie aby te pochlebne!? jak widac krytyka boli! szuka pan taniej sensacji w materialach nie ma obiektywizmu! zrobil pan sobie z ostrow24 wlasny prywatny folwark. szkoda bo dobrze sie zanosiło! Pisałem ja zwykly obywatel :) pozdrawiam

Offline kaka440

• Nowy
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 23, 2012, 13:16:49 pm »
A ja mam pytanie czy naprawdę krew tego małego chłopca musi być tak bardzo eksponowana na zdjęciach... i to nawet na 2 zdjęciach? Czy naprawdę nie da się inczaej przedstawić tego zdarzenia jak chociarzby na rc.fm ?

• Administrator
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 23, 2012, 14:01:21 pm »
Użytkowniku kaka40: Proszę mi wybaczyć, ale nie mogę odpowiadać za brak mobilności dziennikarzy Radia Centrum. Każdy ma taki materiał prasowy jaki wypracował. Jeśli nikt z dziennikarzy tamtego medium nie pojawił się, to też nie zobrazował wiadomości o wypadku żadnym zdjęciem. Poza tym jeśli się okazało, że widok krwi źle na Pana/Panią oddziałuje, proszę następnym razem brać do serca cały tytuł artykuły. W tym przypadku od początku był napis "drastyczne".

Pozdrawiam serdecznie

Offline kaka440

• Nowy
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 23, 2012, 14:42:45 pm »
Szanowny panie redaktorze, czyli nie jest ważne co się publikuje tylko jak się nazywa publikację? W związku z tym jeżeli opublikuję Pańską fotkę jak Pan prowadzi samochód na rondzie w okolicach ul. Wańkowicza i rozmawia przez telefon komórkowy (jestem w posiadaniu takiej fotki) i opatrzę tytułem "jak nie należy prowadzić samochodu" to nie będzie Pan miał do mnie pretensji. Zostanie to potraktowane jako przestroga dla innych kierowców?

Offline marjian

• Pro
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 23, 2012, 18:59:21 pm »
Kaka440 w świetle prawa masz prawo takie zdjęcie opublikować, a Pan Radziszewski ma prawo takie zdjęcie zgłosić jako krzywdzące jego osobę.
Google wie wszystko, trzeba tylko umieć zapytać...

• Administrator
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 23, 2012, 19:17:20 pm »
kaka440: Proszę ją opublikować (jeżeli w ogóle istnieje) albo wycofać swoją historyjkę.

Offline kaka440

• Nowy
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 23, 2012, 21:10:24 pm »
kaka440: Proszę ją opublikować (jeżeli w ogóle istnieje) albo wycofać swoją historyjkę.
Dziękuję za pozwolenie, jutro prześlę je redaktorowi Wardawemu wraz z wydrukowanym pozwoleniem.
Pozdrawiam

Offline Aksum

• Junior
  • **
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 28, 2012, 10:35:51 am »
Dziękuję za pozwolenie, jutro prześlę je redaktorowi Wardawemu wraz z wydrukowanym pozwoleniem.
Pozdrawiam
Kiedy i gdzie będzie można zobaczyć zdjęcie...?

Offline Kandy

• Nowy
« Odpowiedź #75 dnia: Marzec 28, 2012, 17:29:09 pm »
Radny Matuszczak publicznie pomawia mnie, twierdząc, że dla mnie nie liczą się odpowiedzi na pytania. Jest to akcja pro-społeczna. Wszystkie pytania pochodzą od internautów, odbiorców ostrow24.tv. Na ostatniej sesji Rady Miejskiej odczytałem niektóre pytania - pozostałe przekazałem na piśmie. Gdyby było prawdą, co powiedział radny Matuszczak, wcześniej przedsiębiorca, obecnie zastępca kierownica działu ogród w markecie OBI, przeczytałbym wszystkie pytania. Radni w zdecydowanej większości są znudzeni posiedzeniami Sesji Rady Miejskiej. To ich nie interesuje nic innego niż pieniądze otrzymywanie z tytułu bycia radnym. Dlaczego poza pojedynczymi wyjątkami (radny Łukasz Jędrzejak, radna Beata Klimek), nie ma zapytań do władz miasta, interweniowania na rzecz mieszkańców Ostrowa?

Panie Marku, oskarża Pan radnego Matuszczaka o publiczne pomówienie, a sam publicznie pomawia Pan radnych. Skąd Pan wie to, że wiekszość radnych interesują wyłącznie pieniądze za sesję? To, że radni nie urządzają publicznego cyrku z zadawaniem pytań na sesji nie oznacza, że nie zadają ich na przykład na posiedzeniach komisji, nie rozmawiają z władzami miasta. Radni opozycji zwykle odstawiają spektakl, zadając często pytania, na które już dawno otrzymali odpowiedź- ale na posiedzeniu komisji, a tam nie ma kamery. To, ze ktoś nie występuje publicznie, nie ma parcia na szkło nie oznacza, że niczego nie robi i niczym poza kasą się nie interesuje. klinicznym przykładem jest pewien radny, który uaktywnił się z interpelacjami dopiero kiedy wyleciał z koalicji. Łatwo można policzyć ile razy interpelował w pierwszym roku, a ile po opuszczeniu szeregów klubu PO.

Offline Emili

• Nowy
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 18, 2012, 17:23:51 pm »
na forum zwracam się do Pana Marka Radziszewskiego: Na czym polega weryfikacja komentarzy pod artykułami? Z jakich powodów niektóre nie są wyświetlane?
a może ktoś inny zna odpowiedź na moje pytanie?

Offline Aksum

• Junior
  • **
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 20, 2012, 15:33:57 pm »

Odpowiedź jest bardzo prosta-CENZURA !!! :) :( :( (komentarze mogą być tylko pozytywne bo negatywne źle wpływają na morale redaktora M.R. i nie są publikowane)

Offline Emili

• Nowy
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 20, 2012, 19:51:55 pm »
Pan Marek boi się krytyki, ciekawe tylko czy odpowie na moje pytanie na forum. w końcu tak wnikliwie czytają wszystkie komentarze, więc pewnie posty na forum również. Cenzura nie tylko dotyczy wypowiedzi na temat twórcy strony, ale również tych dotyczących osób związanych, nie można wypowiadać się na forum w sposób nie odpowiadający zespołowi Ostrow24. Krytykuje się tutaj inne ostrowskie media za stronniczość. Krytykować innych można dopiero wtedy kiedy samemu jest się w porządku ;(

Offline kaka440

• Nowy
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 21, 2012, 10:30:47 am »
"Również z powodu stanu majątkowego pozwanego, który w czasie zeznań deklarował, że jest zatrudniony przez Sylwię F. na ćwierćetatu i zarabia 300 złotych miesięcznie. Na pytanie sądu z czego w takim razie się utrzymuje, odpowiedział: „Narzeczona [Sylwia F.-przyp.red.] ma stałą pracę w innej firmie, mieszkam u rodziców, rodzina mi pomaga, bo obiady jem u babci.”
Aż mi się go żal zrobiło... to dlatego zwłoki były pokazywane jako premium żeby babci do obiadu dołożyć  :twisted:
Zastanawia mnie tylko jedno, wcześniej gdzieś pisało, że Radziszewski dostał dofinansowanie do o24tv z unii czy skądś więc jeżeli nie jest właścicielem tej "tv" (odsprzedał ?) to czy przypadkiem nie jest to przekręt finansowy, których tak często szuka u innych? Oczywiście wszystko w świetle prawa ale jak to się ma do jedynego uczciwego dziennikarza w regionie ?