Autor Wątek: Wesele- Folwark Polski  (Przeczytany 4750 razy)

Offline Ki0905

• Nowy
Wesele- Folwark Polski
« dnia: Styczeń 30, 2012, 20:49:34 pm »
Witam, jak w temacie- szukam informacji na temat Folwarku Polskiego w Radłowie- czy ktoś organizował tam przyjęcie weselne? Jak kształtują się ceny? Jak jedzenie- dobre, dużo? :) Za wszelkie info będę bardzo wdzięczna. Ewentualnie proszę o polecenie podobnych miejsc. :)

Offline Młoda

• Nowy
Odp: Wesele- Folwark Polski
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 30, 2012, 21:11:07 pm »
Proponuję Restaurację Al Sole w Rososzycy :) Jest bardzo tanio i sala jest naprawdę super :)

Offline Ki0905

• Nowy
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 30, 2012, 22:16:30 pm »
Niestety nie mają zdjęć sali w internecie z tego co szukałam...
Mimo wszystko czekam na wypowiedzi odnośnie Folwarku Polskiego.

Offline Zajaczek

• Nowy
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 31, 2012, 12:16:23 pm »
Byłam tam na weselu, jedzenie dobre, ale z tego, co wiem, to ceny wysokie a szału nie ma:) Potwierdzam - w "Al Sole" tanio, jedzenie przepyszne i baaaaardzo dużo. Z czystym sumieniem mogę polecić.

Offline slawek

• Nowy
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 31, 2012, 14:08:52 pm »
Ja proponuje Restauracje na Jubilatce mają dwie sale jedna duża druga mniejsza, jedzenie bardzo smaczne i jest nie drogo.

Offline Ki0905

• Nowy
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 31, 2012, 20:19:25 pm »
A coś w klimacie Folwarku możecie polecić? Może być od Ostrowa w stronę Pleszewa, gdzieś okolice. :)

Offline pamparampa

• Nowy
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 31, 2012, 21:50:11 pm »
A coś w klimacie Folwarku możecie polecić? Może być od Ostrowa w stronę Pleszewa, gdzieś okolice. :)
a Aquador może? (nie wiem jak sie to pisze), albo Ha Gen w Szczurawicach:)

Offline kina80

• Nowy
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 01, 2012, 21:23:06 pm »
Witam:)) ja w pazdzierniku organizowalam swoje wesele własnie we Folwarku i z czystym sumieniem mogę polecić ten lokal!!!!!! Pani menager bardzo konkretna,szczerze powiedziala co zamowić,w jakiej ilości. Obsługa nie widoczna w trakcie uroczystości, reszta jedzenia wydana nam pozostala. dokladnie wyliczono wszysciutko!!!!! Pokoje gościnne bardzo wyciszone, czysciutkie i obiad na drugi dzień też ciekawie nam przygotowano w budynku obok:))Z opinii gości wynikalo ze jedzenia było bardzo dużo a szcze myślaląm ze kwota za jaką miałam to będzie bedzie w sam raz a jedzenia pozostawalo. Jak chcesz się czegoś wiecej dowiedzieć to mozemy sie skontaktować przez maila i wtedy przesle Ci moje menu i kosztorys :)))

Offline iwonab

• Nowy
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 08, 2012, 21:24:52 pm »
witam

również prosze o opinie na temat przyjecia weselnego w folwarku poniewaz w tym roku organizuje tam wesele, prosze podpowiedziec na co zwracac uwage?? co sie podobało a co nie jesli byly takie sprawy oczywiście czy ja moge tez dostac menu na maila :))poniewaz sama nie wiem co mam wybrac z tej kart dań, czy jeszcze pamietasz moze co bylo smaczne?? co polecasz?

pozdrawiam

Offline Ki0905

• Nowy
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 10, 2012, 00:06:05 am »
iwonab- organizujesz tam wesele w tym roku a nie masz ustalonego menu? No trochę to dla mnie dziwne... Takie rzeczy się dużo wcześniej omawia. A macie w ogóle zaklepany termin itp? Jak koleżanka wspomniała- Pani menager zapewne pomoże Wam w zaplanowaniu menu, my nie wiemy jakie macie możliwości oraz czego oczekujecie... :)

Offline kimi75

• Nowy
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 10, 2012, 10:12:10 am »
witam.byłam we folwarku na kilku imprezach i na weselu i na mniejszej imprezie na''spichlerzu''.rewelacja.jedzenie bardzo dobre i duzo.same wnetrza i teren wokół maja swój niepowtarzalny urok!szczerze polecam

Offline iwonab

• Nowy
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 10, 2012, 17:46:26 pm »
Ki0905----tak organizuje w tym roku i Pani menager powiedziala ze menu wybiera sie miesiac wczesniej, ja juz mam praktycznie wybrane tylko bedzie kilka modyfikacji, menu - karte dan dostaje sie odrazu i mozna sie zastanawiac co sie chce miec, ale menu na wesele wybiera sie tuż przed ślubem, Pani menager faktycznie pomaga zaplanowac menu, mamy juz termin i podpisana umowe itd wiec spokojnie bez stresu :))naprawde nie ma potrzeby wybierac menu 6 miesiecy wczesniej, pozdrawiam
kimi75 --- to bardzo sie ciesze ze same pozytywne opinie